rejestracja zespołu – WOŚP Białystok
Slide background

Rejestracja zespołu

Nie jest najważniejsze czy gracie, śpiewacie, rapujecie czy beatbox'ujecie; czy tworzycie własne utwory, czy covery znanych hitów; czy dopiero zaczynacie, czy jesteście już doświadczeni... Jeśli Waszą pasją jest muzyka i pragniecie się nią podzielić z innymi – dobrze trafiliście!

Pola oznaczone gwiazdką musicie wypełnić obowiązkowo. Natomiast w polu „dodatkowe informacje” wpiszcie to, co przekona nas do wybrania właśnie Waszego składu. Mogą to być dodatkowe linki do Waszych kawałków, osiągnięcia przez Was zdobyte, kilka słów na temat tego, dlaczego chcecie wystąpić akurat podczas WOŚP, lub cokolwiek innego co przyjdzie Wam do głowy! Dajcie się ponieść fantazji.

Jako że Finał WOŚP jest imprezą charytatywną, bezwzględnie trzymamy się zasady o niepłaceniu artystom za występ. Jednak możemy zwrócić Wam koszty transportu (stąd rubryka „przybliżone koszty” w formularzu).

Zespoły, które podczas 25. Finału WOŚP w Białymstoku wystąpią na scenie głównej wybierzemy w drugiej połowie grudnia. Wtedy możecie spodziewać się informacji drogą mailową. Napiszemy do wszystkich zespołów, również do tych, których niestety nie będziemy mogli zaprosić. Wybranie kilku perełek spośród mnóstwa zgłoszeń, jakie do nas przychodzą, nie jest łatwym ani szybkim zadaniem, dlatego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Formularz poniżej